Коли очікується дебютна сесія Бучанської районної ради?

today 21.11.2020 query_builder 15:33 remove_red_eye 719 bookmarks Новини

Із легкої руки депутатів Верховної Ради цього літа на мапі Київщини з’явився Бучанський район, до складу якого увійшла і частина ліквідованого Києво-Святошинського. Як вже повідомляло наше видання, до Бучанської райради пройшли дев’ять політсил: «ЄС» (10), «Слуги народу» (9), «Батьківщина» (7), «За майбутнє» (6), «Нові обличчя» (6), «УДАР» (5), «ОПЗЖ» (5), «Сила і Честь» (3), «Свобода» (3). Певно, вона є однією із найбільш яскравих за партійним представництвом на Київщині. За попередньою інформацією, дебютне засідання ради мало відбутися вже цього тижня. Однак із певних обставин його перенесли на наступний.

З огляду на розмаїття партійних векторів та досить яскраве представництво депутатів, складання пазлу під назвою «коаліція» обіцяє бути також не менш видовищним, як і процес обрання голови районної ради. Серед новобраних депутатів вже називають ім’я ймовірного претендента на голову Андрія Нагребельного із ВО «Батьківщина».

Цікаво, що колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк, який вів у Бучанську районну та Ірпінську міську ради «Нові обличчя», вже написав заяву про відмову від мандата депутата Ірпінської міської ради, тож, можливо, має намір включитися в політичну гру у Бучанській районній раді.

Зрештою, найближчого тижня може стати відомим ім’я голови новоутвореного району.

92 запитів за 0,229