Коли у Крюківщині запрацює нова медамбулаторія?

today 15.05.2021 query_builder 11:15 remove_red_eye 379 bookmarks Новини

Як повідомляє сайт Вишневої міської ради, вчора керівництво громади перевірило хід ремонтних робіт у новій амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Вишнівська міська лікарня» у селі Крюківщина.

"Насамперед хочу подякувати голові Київської обласної державної адміністрації Василю Володіну та обласним депутатам за фінансування цього важливого для нашої громади медичного закладу" - сказав Вишневий міський голова Ілля Діков.

"Окремо хочу подякувати депутату Київської обласної ради Андрію Кріпаку за всебічну підтримку у цьому питанні. Нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини буде взірцем надання якісних медичних послуг і обслуговування для наших мешканців" - додав Ілля Валерійович.

Загалом площа приміщення амбулаторії становить 440 квадратних метрів. Наразі тут прокладені всі інженерні мережі: вентиляція, каналізація, системи кондиціювання, все підготовлено для встановлення обладнання для опалювання. Зараз активно ведуться роботи з внутрішнього оздоблення.

«Будівельні роботи йдуть за графіком, що передбачає здачу об’єкта з усіма меблями та медичним обладнанням вже у вересні 2021 року» - повідомив радник Вишневого міського голови Георгій Майсурадзе.

В складі амбулаторії загальної практики сімейної медицини передбачено: педіатричне відділення, терапевтичне відділення, сімейні лікарі, УЗІ-кабінет (дитяче і доросле населення), кабінет для забору аналізів.

Фото із сайту Вишневої міської ради

92 запитів за 0,251