Коли відкриють новий корпус Вишнівської ЗОШ №1?

today 29.01.2020 query_builder 12:01 remove_red_eye 411 bookmarks Новини

Вже більше дванадцяти років триває епопея з будівництвом нового корпусу Вишнівської ЗОШ №1. Споруда вже готова, необхідні меблі завезені, але школярі, як і раніше, навчаються у кілька змін у старенькій школі на 370 місць, хоча сьогодні їх майже 1700. Діти сидять втрьох за однією партою. За таких умов, говорити про якість освіти не доводиться.

Торік влітку батькам пообіцяли, що вже у січні цього року все зміниться. Але школа все ще не введена в експлуатацію.

«Зараз будівельні роботи закінчено. ДАБІ м. Вишневе готує сертифікат, що дозволить розпочати передачу споруди на баланс місцевого управління освіти, — розповідає голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов, — І це дозволяє з впевненістю казати, що вже у лютому буде поставлено крапку у цьому важкому питанні». Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА.

А вже у березні введуть у експлуатацію спеціалізовану ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у м. Українка. Високий рівень готовності школи у Бучі.

«У нас немає сумніву, що область збереже набраний темп й ми вчасно виконаємо свою частку програми Президента України «100/100/100». – інформує О. Чернишов. – Відповідальність Київщини: 5 дитячих садків, 5 шкіл, 5 стадіонів».

До речі, в мережі закладів загальної середньої освіти Київської області налічується 702 школи, з них 34 приватних. У закладах загальної середньої освіти навчається 223,3 тис. учнів.

place Адреса

Вишнівська школа №1 новий корпус

access_time Графік роботи

Коли відкриття нового корпусу Вишнівської ЗОШ

92 запитів за 0,261