Коли завершиться добровільне об’єднання громад?

today 03.12.2019 query_builder 09:50 remove_red_eye 264 bookmarks Новини

«Оптимально може бути приблизно 1400 громад. Ми хочемо максимально продовжити термін добровільного об’єднання. Я думаю, до лютого. А далі ми вже будемо бачити: чи є необхідність через закон вже встановлювати, відповідно до перспективних планів, фактично конфігурації громад, які ще не об’єднались. Тобто ми заохочуємо зараз максимально продовжити процес добровільного об’єднання. А далі, щоб не чекати ще 100 років, поки люди житимуть в бідності та без амбулаторій, шкіл і так далі, а допомогти їм об’єднатися вже через законодавчий механізм. Я думаю, що ми будемо мати бачення, коли нам переходити до об’єднання через закон приблизно в лютому», - заявила в інтерв’ю «Радіо Свобода» міністр розвитку громад і територій Альона Бабак.

А. Бабак вважає, що добровільне об'єднання територіальних громад поліпшить життя людей на місцях, у регіонах. А врегулювання законодавчого механізму допоможе віддаленим населеним пунктам створити необхідну соціальну інфраструктуру.

До речі, у жовтні монобільшість із партії «Слуга народу» презентувала зміни до Конституції щодо децентралізації. Запропоновано змінити процес реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

place Адреса

Децентралізація. Добровільне об'єднання громад завершується

access_time Графік роботи

Чим закінчиться об'єднання громад?

90 запитів за 0,247