Коли збільшать пенсії?

today 28.07.2020 query_builder 09:02 remove_red_eye 125 bookmarks Новини

Чому досі немає суттєвого збільшення пенсій?

Міністерство соціальної політики заявило, що збільщення пенсій напряму залежить від розміру мінімальної зарплати, тому не слід розраховувати на збільшення виплат раніше 2021 року. «Наступного року ми ставимо перед собою амбітне завдання. Воно коштуватиме фінансового ресурсу. Ми над цим сьогодні працюємо, щоб Пенсійний фонд наповнювався, а Державний бюджет був спроможний нам допомогти зробити програми підвищення пенсій. І основне – ми з Мінфіном ведемо розрахунки щодо підвищення прожиткового мінімуму», – сказала міністерка Марина Лазебна в ефірі каналу «Україна 24», інформує UA.NEWS.

Якщо мінімальна зарплата зросте у січні до 6 тис. грн, то мінімальна пенсія складе 2,4 тис грн. Якщо «мінімалку» збільшать у липні 2021, то найменша пенсійна виплата сягатиме 2,6 тис. грн, пояснила чиновниця.

До речі, протягом року мінімальна заробітна плата в Україні підвищуватиметься у три етапи: з 1 вересня цього року – до 5 тис. грн, з 1 січня 2021 – до 6 тис. грн, з 1 липня 2021 року – до 6,5 тис. грн. Тим часом Мінекономіки має намір ставки бюджетникам на 37,6% через заплановане підвищення мінімальних зарплат.

Фото із мережі Інтернет

place Адреса

Все про перспективи збільшення пенсійних виплат

access_time Графік роботи

Збільшення пенсії

Коли пенсію можуть збільшити

92 запитів за 0,540