Колишній голова сільської ради звинувачується у зловживанні службовим становищем, що спричинило збитки на суму понад 1,6 млн. грн.

today 09.07.2021 query_builder 10:51 remove_red_eye 1119 bookmarks Новини

Під процесуальним керівництвом Києво-Святошинської окружної прокуратури оголошено підозру колишньому голові однієї із сільських рад Київщини за фактом видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України), інформує Київська обласна прокуратура.

Як з’ясувало слідство, колишній посадовець, всупереч встановленого законом порядку, достовірно знаючи про те, що рішення про надання громадянам у приватну власність земельних ділянок на сесії сільської ради не розглядалось та не вирішувалось, підписав державні акти на право власності на 12 земельних ділянок, внаслідок чого із державної власності у приватну неправомірно вибули земельні ділянки загальною площею понад 1,5 га, що в свою чергу спричинило тяжкі наслідки державним інтересам у вигляді матеріальних збитків на загальну суму понад 1,6 млн. грн.

Зараз досудове розслідування триває та здійснюється слідчим відділом Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,217