Колишній сільський голова на Сквирщині підозрюється у сприянні незаконній передачі в оренду земельної ділянки площею понад 28 га

today 28.05.2021 query_builder 07:12 remove_red_eye 1064 bookmarks Новини

Як повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури, повідомлено підозру колишньому сільському голові Сквирського району за фактом складання службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу (ч.1 ст. 366 КК України).

Правоохоронцями встановлено, що екс-голова сільської ради, перебуваючи на посаді, підробив офіційний документ, а саме - самостійно, без скликання сесії сільради, склав рішення, на підставі якого передав ділянку комунальної власності площею понад 28 га приватному підприємству. Крім того, на підставі вказаного рішення колишнім сільським головою з товариством було укладено договір оренди зазначеної земельної ділянки терміном на десять років.

Такі дії караються штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Ілюстративне фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,267