Командиром літака, який розбився в Тегерані, був боярчанин Володимир Гапоненко

today 10.01.2020 query_builder 02:26 remove_red_eye 368 bookmarks Новини

Боярчанин Володимир Гапоненко був командиром екіпажу українського пасажирського літака, який розбився в Ірані 8 січня. Його дружина Катерина дізналася про авіакатастрофу з новин, а не від представників «Міжнародних авіаліній України»,

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "UA PORTAL".

Представники авіакомпанії зателефонували жінці лише о 10 годині. Вони запропонували їй моральну допомогу. Про це Катерина повідомила в ефірі телеканалу NewsOne.

К. Гапоненко заявила, що чекає дзвінка керівництва МАУ, щоб ті офіційно підтвердили інформацію та надали детальні пояснення катастрофи.

"Дізналася я про це з новин, які вранці прочитала, коли прокинулася. Я зрозуміла, що ця новина стосується мого чоловіка. Мені страшно, що в цих війнах гинуть люди, наші брати, чоловіки, рідні та знайомі. Страшно. Страшно, як жити", – поділилася дружина пілота.

Вона розповіла, що її чоловік був льотчиком все життя, і не уявляв його без неба. Вона тримає себе в руках, бо у сім'ї є двоє дітей. Катерина Гапоненко перед вильотом просила чоловіка не летіти в Іран, але він відповів, що не може так вчинити.

92 запитів за 0,240