Компанія «Karcher» відкриває великий фірмовий магазин і мийку самообслуговування на Бориспільщині

today 20.08.2021 query_builder 06:37 remove_red_eye 361 bookmarks Новини

Сьогодні, 20 серпня, у с. Щасливе Бориспільського району відбудеться урочисте відкриття найбільшого «Керхер Компетенс Центру» в Україні, до якого входять великий фірмовий магазин «Керхер Центр Бориспіль» та мийка самообслуговування на 6 постів.

Цей центр особливий не лише розмірами та функціоналом, але й форматом – він створений у партнерстві з інвестором «ПРО100».

https://rau.ua/novyni/novini-partneriv/karcher-kompetens-centr/

На відкриття «Керхер Компетенс Центру» запланований візит президента регіону Східна Європа Лілії Седлар та керівника з розвитку та продажу техніки «Karcher» в автомобільному напрямку Тобіаса Валя із Німеччини.

Гості, зацікавлені у бізнес-співпраці з надійним та потужним партнером, зможуть з перших уст дізнатися про інвестиційні можливості «Karcher».

Адже фахівці детально розкажуть про переваги інвестування в «Karcher Clean Park», надійність та гарантії європейської компанії, результати співпраці з провідним виробником техніки у світі, розміри необхідного стартового капіталу для відкриття мийки та її окупність у майбутньому. Усі охочі матимуть змогу поставити питання за темою топ-менеджменту «Karcher».

Також на гостей чекає яскрава програма відкриття фірмового магазину «Керхер Центру Бориспіль». Оскільки саме з Борисполя розпочинаються більшість незабутніх подорожей, захід відбудеться під відповідною тематикою – «ВІДКРИВАЙ НОВІ ГОРИЗОНТИ РАЗОМ ІЗ КЕРХЕР!». Учасників події очікують незабутні враження від шоупрограми зі справжньою повітряною кулею. А у сам розпал урочистої події серед учасників свята розіграють цінні призи, серед яких віконний пилосос «Karcher WV 2 PLUS MULTI EDITION», із яким миття вікон перетвориться на нове хобі, та мінімийка «K MINI», що стане незамінним помічником у догляді за авто. Та це не все! На тих, хто зробить покупку в «Керхер Центрі Бориспіль» на суму від 1000 грн, чекатиме розіграш польоту на повітряній кулі!

Інформацію та фото надіслала Oksana Tukalevska

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Вишневому, Віті-Поштовій, Гатному, Гвоздові, Гнатівці, Гореничах, Гурівщині, Дмитрівці, Капітанівці, Княжичах, Кременищах, Круглику, Крюківщині, Любимівці, Милій, Михайлівці-Рубежівці, Неграшах, Новому, Обухові, Петрушках, Софіївській Борщагівці, Святопетрівському, Тарасівці, Фастові, Ходосівці, Хотові, Шевченковому, Шпитьках (03.09)

today 03.09.2021 remove_red_eye 247

Як подолати безсоння?

today 26.09.2021 remove_red_eye 7

У Забір’ї поліцейські вилучили наркотики

today 14.09.2021 remove_red_eye 758

Автотроща у Бориспільському районі (є відео – Telegram)

today 24.09.2021 remove_red_eye 982

Кращий друг мозку – це усмішка!

today 28.08.2021 remove_red_eye 165

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бузовій, Бучі, Вишневому, Віті-Поштовій, Гатному, Гвоздові, Дмитрівці, Забір’ї, Кременищах, Круглику, Малютянці, Мрії, Музичах, Новому, Обухові, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Тарасівці, Фастові, Ходосівці, Хотові, Шпитьках (22.09)

today 22.09.2021 remove_red_eye 260

92 запитів за 0,253