Комплексна послуга «єМалятко» (від державної реєстрації народження до отримання «пакунку малюка») віднині на порталі «Дія»

today 02.03.2021 query_builder 08:15 remove_red_eye 103 bookmarks Новини

Як інформує пресслужба КОДА, відтепер жителів Київщини мають можливість користуватись комплексною послугою «єМалятко» на порталі «Дія».

Цей сервіс дозволяє подати онлайн-заявки на отримання таких послуг: державна реєстрація народження та визначення походження дитини; реєстрація місця проживання; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому; надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» за місцем проживання або перебування її отримувача; надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Розробники порталу «Дія» зазначають, що подання заявки займає буквально 10 хвилин. За отриманням послуг батьки можуть звертатись упродовж року з дня народження дитини. Обов’язковою умовою є наявність номеру медичного висновку.

Фото - пресслужба КОДА

92 запитів за 0,236