Корисно знати: який фрукт сприяє довголіттю

today 11.07.2021 query_builder 08:45 remove_red_eye 147 bookmarks Новини

Уже ось-ось розпочнеться сезон абрикосів. Та, певно, ці, хто люблять цей фрукт, знають, що абрикос володіє багатим вітамінно-мінеральним складом. У ньому є марганець, і калій, і магній, і інші мікроелементи, необхідні нашому організму для правильного функціонування.

Дослідники говорять, що регулярне вживання абрикосів позитивно впливає на серцево-судинну систему і захищає від розвитку серйозних захворювань. Ось чому цей фрукт сприяє довголіттю.

Доктор Ліен Ай Фам-Хью каже, що абрикос містить антиоксидантні речовини, які допомагають нормалізувати тиск, рівень холестерину в крові, а також знижують навантаження на судини. Пише agronews.ua з посиланням на СommentsUA.

Цей фрукт також володіє протизапальними властивостями, його вживання може бути корисним для людей з артритом і подагрою.

А ось курага, за словами медиків, в якій міститься багато заліза і міді, допомагає при анемії. Людям, які зіткнулися з цією проблемою необхідно частіше додавати її у свій раціон, щоб запобігти неприємним наслідкам.

Фото із сайту agronews.ua

92 запитів за 0,223