Кошти “Газпрому” – на медицину та інфраструктуру

today 06.02.2020 query_builder 11:43 remove_red_eye 58 bookmarks Новини

Президент України Володимир Зеленський запропонував витратити 2,9 млрд доларів, які НАК "Нафтогаз" отримала від компанії "Газпром", на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток медичної галузі, повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужбу глави держави.

«Ми плануємо додатково спрямувати кошти на будівництво доріг – це наш інфраструктурний пріоритет, на інші інфраструктурні проекти, на медичну сферу та енергоефективність. Один з планів – побудувати понад 200 приймальних відділень медичної допомоги по всій Україні», - йдеться у повідомленні.

На нараді за участю представників Кабміну і Верховної Ради президент запропонував урядовцям підготувати у двотижневий термін необхідні проєкти документів.

Також Володимир Зеленський наголосив на важливості вирішення питання заборгованості із зарплат шахтарям та розробки концепції реорганізації вугільної галузі. Президент нагадав, що станом на 1 січня 2020 року заборгованість перед шахтарями становила 922 млн грн.

«Ситуацію із заборгованостями потрібно врегулювати найближчим часом, – наголосив президент. – Тому ми очікуємо від уряду комплексної програми реструктуризації вугільної галузі та результатів аудиту стану державних шахт».

92 запитів за 0,291