Коворкінг у Боярці вже відкрито

today 20.03.2021 query_builder 17:39 remove_red_eye 233 bookmarks Вікенд, Довідник, Коворкінг, Новини

Коли стає неможливо ігнорувати світові тенденції, народжується крутий локальний бізнес. Саме так виникла необхідність у створенні зовсім нового простору в Боярці. Редакція журналу “Нове Передмістя” завітала до коворкінгу “Квант”: творчого простору для роботи, розвитку та дозвілля. Про діяльність та плани нам розповіла арт-директор Ольга Швидка.

- Ольго, розкажіть, як виникла ідея створити коворкінг у місті? Чому не кав’ярня чи кафе?

- З огляду на новий для світу досвід масової віддаленої праці зрозуміло, що ця тенденція буде зберігатися та примножуватися. Нещодавно дивилась статистику, наприклад, в Америці станом на 2020 рік 40% усіх працівників – це фрілансери. Я сама нещодавно обрала для себе роботу неподалік дому, замість офісної праці. Це перша причина, чому такий простір мав з’явитися у місті. А друга – відсутність у Боярці творчого, мистецького хабу, де централізовано можна відвідати майстер-класи з живопису, прийти на камерні читання поезії, послухати музику разом із однодумцями. Нічого подібного немає. Ми вирішили розвивати ці два напрями разом у рамках проєкту “Квант”.

- Які заходи вже зараз можна відвідати у вашому просторі?

- Зараз, окрім коворкінгу, де можна працювати щодня з 8 до 20 год, ми плануємо постійні та періодичні заходи для людей різного віку. Вже проходять заняття з робототехніки для дітей, до нас приїжджає викладач київської мережі “Robo house”, проводяться заняття з Street Dance від талановитої Марини Симонової, адже ми маємо також обладнану фітнес-залу. Плануємо поетичний вечір та кінозустріч. Зовсім скоро буде вже конкретний графік, із яким можна буде ознайомитись у мережах та на нашому сайті.

- Дуже цікаво. Які перспективи розвитку такого простору Ви бачите?

- Він однозначно буде трансформуватися під потреби міста. Ми запитуємо у мережах: “Що ви хотіли б, аби запрацювало у Боярці?” - у відповідь читаємо багато цікавого. У людей є потреба у спілкуванні, навчанні, розвитку своїх творчих здібностей. Усі ідеї записуємо та готуємося втілювати у життя. Найближчим часом хочемо спробувати організувати простір для працюючих матусь. Буде обладнаний дитячий куточок із нянею, щоб можна було залишити малюка, та працювати. Готуємо майстер-класи, цікаві зустрічі, жіночий клуб та центр підтримки малого бізнесу. Ми відкриті до всіх ідей.

- Хто працював над відкриттям “Кванту”? На фото відкриття було так багато цікавих особистостей!

- Так, розкажу вам про нашу команду. Це всі боярчани та дуже цікаві люди. Ми всі партнери та однаково активно брали участь у створенні простору. Приміром, серед генераторів цієї ідеї Ніна Покусаєва та Ірина Левінська. Ми всі зійшлись на думці, що в Боярці бракує місць для дорослих, де можна спілкуватися, працювати та навчатися. Бажання його створити стало основою нашого партнерства. На відкриття прийшло дуже багато наших друзів, митців та підприємців із Боярки. Ми дуже раді були всіх бачити, адже створювали проєкт із врахуванням їх потреб.

- Розкажіть, які умови відвідування саме коворкінгу?

- Ми працюємо щодня з 8 ранку до 20 вечора. Оплатити час перебування у коворкінгу можна почасово, за весь робочий день, за тиждень або за місяць. У вартість входить кава та чай, швидкісний вайфай, користування принтером. У нас можна провести зустріч, свій захід або відвідати наші. Запрошуємо всіх до співпраці та до нас у гості!

Коворкінг “Квант”,

телефон: 093 279 3339,

адреса: Боярка, вул. Білогородська, 19А.

call Телефон

(093) 279-33-39

place Адреса

Боярка, вул. Білогородська, 19А

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бучі, Боярці, Ворзелі, Горенці, Забуччі, Михайлівці-Рубежівці, Мощуні, Крюківщині, Обухові, Плесецькому, Тарасівці, Фастові (29.03)

today 29.03.2021 remove_red_eye 152

У Вишгороді затримали спритних крадіїв з Росії

today 31.03.2021 remove_red_eye 76

Затримано мешканця Бобриці, який здійснив грабіж у Софіївській Борщагівці

today 18.03.2021 remove_red_eye 1211

У Ржищеві горів будинок

today 12.03.2021 remove_red_eye 205

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Вишневому, Віті-Поштовій, Ворзелі, Гатному, Гореничах, Гостомелі, Дмитрівці, Ірпені, Лісниках, Мироцькому, Капітанівці, Обухові, Неграшах, Святопетрівському, Стоянці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Хмільній, Ходосівці, Хотові, Чабанах, Юрівці (05.04)

today 05.04.2021 remove_red_eye 711

Перший трофей бузівської «Ниви» в 2021 році

today 05.04.2021 remove_red_eye 53

93 запитів за 0,267