Кожен міг знайти заняття для душі

today 14.08.2019 query_builder 10:35 remove_red_eye 182 bookmarks Новини

Ось майже і пролетіло сонячне тепле літо. Школярики з батьками закінчують останні приготування до нового навчального року і з вдячністю згадують літній відпочинок, подарований дітворі в тому числі й Святопетрівською сільською радою.

Цього року 48 дітей прекрасно 14 днів відпочили в Оздоровчому комплексі "Лісовий", що в селі Скоморохи на Тернопільщині. На придбання путівок кошти виділила місцева рада.

Комплекс розташований в лісовій зоні Придністровського каньйону - це одна з найчистіших курортних зон України.

Дітвора жила у двоповерхових спальних корпусах. На другому поверсі тут знаходяться кімнати відпочинку, де постійно проводились різноманітні конкурси, ігри. Але сидіти у приміщенні ніхто не збирався – дітвора купалася у чистому прозорому озері, каталася на водних велосипедах, ловила рибу, адже через територію комплексу протікає річка Стрипа, притока ріки Дністер, на диво стрімка і гонорова. Навколо комплексу розкинулися гори, вкриті мішаними і хвойними лісами. Юні святопетрівці ще довго згадуватимуть походи в ліс, де дуже багато грибів, смачнючих лісових ягід.

А який же відпочинок без спорту. У «Лісовому» розміщено чимало спортивних споруд, є футбольний, баскетбольний, волейбольний майданчики, місця для занять пінг-понгом і тенісом. Тому кожен міг знайти заняття для душі.

А після активного відпочинку на свіжому повітрі й перекусити хочеться. Кухари закладу забезпечували смачне п’ятиразове харчування для відпочивальників із Святопетрівського.

А ще 29 школяриків із пристоличного села два тижні набиралися сил в оздоровчому комплексі «Кристал», що у Татарбунарському районі Одещини. Сільська рада також сприяла у придбанні путівок.

Чисте море поруч із житлом, піщаний пляж, найрізноманітніші атракціони та екскурсії, досить комфортні умови проживання, триразове харчування, відеозала для дітей увечері – що ще треба для змістовного та корисного дозвілля.

А ще багато дітлахів вперше бачили стільки різновидностей і таку кількість птахів, які величезними зграями зупиняються тут влітку під час перельотів з Азії в Африку. Територія бази відпочинку добре озеленена, радують око квіткові клумби, є тенісні корти, більярд.

Як зазначили у сільській раді, путівки цього року отримали діти пільгових категорій, переможці конкурсів МАН, відмінники навчання.

А оздоровившись, можна з новими силами долати нелегкий шлях до вершин знань.

92 запитів за 0,246