Кримінальний талант. Представлялася енергетиком, щоб “обчистити” працівників магазинів і аптек

today 23.11.2021 query_builder 20:23 remove_red_eye 359 bookmarks Новини

Майже рік мешканка іншої області орудувала на Київщині. Щоправда, послідовниця героїні фільму "Кримінальний талант" орудувала не в ресторанах, а в магазинах та аптеках, зокрема, Обухова. "Представляючись працівником енергетичної компанії, вона вводила в оману працівників магазинів та аптек, і привласнювала їх особисті речі – ювелірні прикраси, гроші й мобільні телефони" , - повідомляє прокуратура Київської області.

«Працювала» жінка здебільшого на території Київщини. Проте встановлені факти вчинення шахрайських дій і в інших містах України. А ось на гарячому шахрайку затримали під час чергової афери в одному з магазинів міста Обухів.

Вироком суду її визнано винною в інкримінованих злочинах та засуджено до 5 років позбавлення волі. Раніше жінка вже притягувалася до кримінальної відповідальності.

За підтримання публічного обвинувачення Обухівською окружною прокуратурою судом оголошено обвинувальний вирок 43-річній жінці за фактами шахрайства (ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 15 ч. 2 ст. 190 КК України).

Фото ілюстративне з відкритих джерел

92 запитів за 0,182