(Крюківщина) Артур Політаєв – бронзовий призер чемпіонату світу

today 04.11.2019 query_builder 10:23 remove_red_eye 716 bookmarks Новини

У неділю, 3 листопада, завершився Чемпіонат світу з греко-римської боротьби U-23 в Будапешті. У найпрестижніших змаганнях року нагороди виборювали представники 18 країн.

Українська збірна здобула на світовій першості три нагороди. Золоту медаль у категорії до 87 кг завоював Семен Новіков, а бронзові нагороди вибороли представник СК «Олександр Невський», що в Крюківщині, Артур Політаєв (67 кг) та Максим Євтушенко (72 кг).

А. Політаєв розпочав недільний змагальний день з двох втішних поєдинків, які сильно виснажили нашого спортсмена, але на фінал Артур підключив усі резерви організму і з першої секунди поєдинку взяв ініціативу в свої руки, заробив бал за активність, а коли представника Японії поставили в партер, провів два потужних чотирибальних кидка! Справді яскрава незабутня перемога!

У загальнокомандному заліку українська збірна пропустила вперед сильні збірні Ірану, Грузії та Росії, опинившись на четвертому місці, а серед європейських країн наша команда посіла почесне третє місце.

Позаду залишились імениті збірні Білорусі, Туреччини, Вірменії, Азербайджану та багатьох інших держав, де активно культивується греко-римська боротьба.

Вітаємо українську збірну, Артура Політаєва, його тренера Дмитра Пікалова з черговим значним успіхом.