Купуй газ про запас

today 22.08.2019 query_builder 15:25 remove_red_eye 310 bookmarks Новини

Щоб здешевити ціну газу для населення взимку голова НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв виступив з досить цікавою ініціативою. От лише часу в українців дуже мало, щоб ухвалити якесь рішення.

«Багатьох українців турбує прогнозоване подорожчання газу взимку та й взагалі його доступність, враховуючи плани Росії організувати чергову "газову війну". Щоб гарантувати газопостачання та захистити споживачів від підвищення цін, ми активно закачуємо газ до підземних сховищ.

Але якою буде зимова ціна, прогнозувати складно. Україна взяла на себе зобов‘язання забезпечувати ринкові ціни на газ з 1 січня 2020 року, і це зараз відображено в постановах уряду.

Щоб дати вам більше контролю над ситуацією, ми запускаємо продукт "Газовий запас", скористатися яким зможе кожен житель України, який купує газ.

Суть пропозиції дуже проста: ви можете заздалегідь придбати необхідний вам обсяг газу за фіксованою літньою низькою ціною. А використати його – взимку.

Пропозиція діятиме до 25 вересня. Відпускна ціна Нафтогазу - 4874,42 (без ПДВ, вартості транспортування, розподілу і маржі газзбутів). Купити за цією ціною можна до 25 тис. кубометрів на одну родину.

Для максимальної зручності споживачів Нафтогаз запропонував усім "газзбутам" реалізувати цю програму спільно. Щоб скористатися пропозицією, зателефонуйте своєму постачальнику газу.

Детальніше про програму для клієнтів, постачальником яких є наша дочірня компанія – за посиланням: www.gas.ua», повідомив голова НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв на своїй сторінці у Фейсбук.

92 запитів за 0,254