Лише 36% українців упевнені, що Україна рухається у правильному напрямі

today 26.11.2019 query_builder 10:28 remove_red_eye 175 bookmarks Новини

Директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна оприлюднила дані останнього соціологічного опитування фонду "Демініціативи" та КМІС, які свідчать про певне погіршення настроїв в українському суспільстві, пише РБК-Україна.

Так, у листопаді цього року 36% респондентів переконані, що Україна рухається у правильному напрямі, дещо більше - 39% упевнені, що напрям руху України зараз є неправильним. А ось у серпні 50% вважали рух правильним, а 23% - неправильним.

"Я б сказала, що "медовий" місяць закінчився, але поки що триває те, що я б назвала "цукерковий період", все-таки відносно солодкий, коли ще позитивно ставляться до новообраних органів влади, особливо до президента Зеленського",- сказала директор фонду.

Фонд "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології провели опитування з 4 по 19 листопада цього року по всій Україні за виключення окупованих територій. Було зібрано 2041 анкета. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

До речі, за даними опитування Центру Разумкова, президенту України В. Зеленському на початку листопада довіряли 68,2% українців, не довіряли - 24,3%, баланс довіри становив +43,9%. У порівнянні з опитуванням, який провели на початку жовтня, баланс довіри-недовіри до президента впав на 4,5 пункти.

На початку вересня цього року діяльність Володимира Зеленського позитивно оцінювали 69,7% українців, негативно - 8,7%, а 19% вважали, що поки зарано давати будь-яку оцінку.

92 запитів за 0,276