Ляльки Вarbie в образах відомих українок: Леся Українка, Ахматова, Фреймут

today 17.03.2021 query_builder 13:24 remove_red_eye 175 bookmarks Краса, Новини

Лялькові майстри зі всієї країни створили образи видатних українських панянок у ляльках Barbie. Виставку представили у торговельному центрі Ocean Plaza в Києві. Про це повідомляє Big Kиїв із посиланням на організаторів виставки, “Barbie: Пані України”. Цей проєкт демонструє образи відомих українок, втілених у ляльках Barbie.

Його героїнями стали відомі українки, які вже залишили слід в історії країни: княжна Либідь, Леся Українка, Марія Заньковецька та Соня Делоне, Ольга Кобилянська та інші.

Також на виставці є й образи наших сучасниць – співачок Руслани Лижичко, Юлії Саніної (The Hardkiss), Альони-Альони, модольєра Оксани Караванської, ведучої Ольги Фреймут, волонтерок Яни Зінкевич та Катерини Ножевнікової.

Крім цього, на виставці лялькових Barbie можна побачити акторок, політикінь, вчених.

Цікавими є і авторки одягу Barbie. Так, наприклад, костюм для Квітки Цісик робила лікар-стоматолог Оксана Долгіх, а Ольгу Фреймут – майстер із роботи з текстилем Ірина Дядікова. Анну Ахматову вдівала бухгалтер-психолог Катерина Калашнікова...

“У центрі уваги майстрів – одяг героїнь. Мода змінюється з роками, але дає можливість відобразити індивідуальність жінки, підкреслити її внутрішній світ та життєві позиції”, – говорять організатори виставки, якими стали «Антошка», ТОВ «ТойДіКо Україна» та творчий проєкт “КуклЬтура”.

Після Києва виставка мандруватиме країною, її чекають лялькові музеї Дніпра, Вінниці, Львова.

Фото - Big Kиїв

92 запитів за 0,279