Люди якої групи крові рідше хворіють

today 05.01.2021 query_builder 17:02 remove_red_eye 291 bookmarks Новини

Група крові має прямий вплив на її здоров'я, звички у харчуванні та схильність до певних захворювань людини. Вчені з США провели дослідження і назвали групу крові, власники якої мають найбільш стійкий імунітет і відмінне здоров'я.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Перша група крові

Синтез інтерферону досягає майже 80% у власників цієї групи крові. Цей показник показує реакцію організму на інфекції. Люди з першою групою крові знаходяться на третьому місці по стійкості імунітету, стверджують дослідники.

Друга група крові

Власники цієї групи крові мають низький рівень синтезу інтерферону - лише 40%. Захисні реакції у таких жителів Землі дуже слабкі і вони більш схильні до різних захворювань – четверте місце.

Третя група крові

У представників з третьою групою крові рівень синтезу інтерферону досить високий - до 91%. Тому вчені вважають, що вони посідають друге місце за міцністю імунітету і можуть впоратися з багатьма серйозними захворюваннями.

Четверта група крові

А власники четвертої групи крові мають високий рівень синтезу інтерферону - до 92%. Це означає, що люди з цією групою найбільш стійкі до вірусів і бактерій.

Вчені відзначають, що всі дані дослідження відносні, адже на загальний стан здоров'я людини впливає безліч факторів: спадковість, спосіб життя, екологія.

92 запитів за 0,262