Маленьких мандрівників повернуто батькам

today 30.05.2019 query_builder 07:00 remove_red_eye 168 bookmarks Новини

На початку першої години ночі 28 травня до райвідділу поліції надійшло два повідомлення про зникнення дітей 2010 та 2008 років народження. Обох хлопців в останнє бачили напередодні вдень, повідомила прес-служба Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області.

Виїхавши на місце пригоди правоохоронці встановили, що хлопці мешкали в одному багатоквартирному будинку, товаришували. Працівники поліції розпочали першочергові дії щодо розшуку неповнолітніх. При встановленні шкільних і позашкільних зв'язків, стало відомо, що вони перебували ще з одним товаришем. Було перевірено адреси проживання рідних, близьких та друзів хлопчиків.

Й нарешті маленьких мандрівників було знайдено у бабусі товариша, яка проживає в Васильківському районі. Дітей повернули батькам за місцем проживання.

Поліцейські закликають батьків не залишати своїх неповнолітніх дітей без уваги: знаходьте час для спілкування з ними, цікавтеся їх вподобаннями, знайомтеся з друзями, беріть участь у житті дитини. Аби уникнути неприємностей, контролюйте місце знаходження дітей та їх оточення.

Окрім того, якщо ви помітили на вулиці, у крамниці чи іншому громадському місці малолітню дитину, яка явно перебуває без супроводу дорослих, розгублена, налякана тощо, варто поцікавитися, де її батьки. У разі підозри, що вона загубилась чи займається бродяжництвом – негайно повідомляйте до поліції за телефоном 102. Не будьте байдужими до дитячої долі.

92 запитів за 0,242