Малі підприємства із Гостомеля та Ірпеня потрапили до сотні найпомітніших в Україні Чим вони унікальні?

today 30.12.2021 query_builder 11:50 remove_red_eye 276 bookmarks Новини

Це Wood Mood та Enjoy the Wood - обидва займаються виробами з дерева. Перше знаходиться в Гостомелі та фокусується на виробництві декору з дерева з використанням запатентованих технологій. Зокрема, відомий бренд — екологічними свічками.

Флагманський продукт стартапу Enjoy the Wood — дерев’яні мапи, які можуть прикрасити стіну в будинку чи квартирі. Зараз 70% продукції фірми експортується до країн Європи, а також США, повідомляє Моя Київщина з посиланням на Бучанську РДА.

Спецпроєкт "100 найпомітніших малих підприємців України" у 2021 році започаткували НВ, Visa та Rozetka.

Критерії відбору учасників - унікальність та переваги продукту чи послуги, потенціал для масштабування, упізнаваність.

Сотню фіналістів проєкту відібрала експертна рада, до якої увійшли: Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі, Молдові; Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka; Віталій Сич, головний редактор НВ; Андрій Здесенко, президент корпорації Біосфера; Разван Мунтяну, член правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу; Ольга Руднєва, засновниця Фонду Олени Пінчук, підприємниця; Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Андрій Федорів, інвестор, підприємець, засновник креативно-інвестиційної компанії Fedoriv Group; Ярослава Гресь, партнерка комунікаційної агенції Gres Todorchuk.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,238