Мавпи-гусари, яких врятували із розтрощеного екопарку на Київщині, вже освоїлися у столичному зоопарку

today 27.07.2022 query_builder 15:52 remove_red_eye 207 bookmarks Новини

Мавпочок, які мають довгі чорні вуса, евакуювали ще в березні з розтрощеного рашистами приватного екопарку «Ясногородка», що на Київщині, пише Вечірній Київ.

Тваринки були виснажені, налякані та голодні - боялись навіть вольєром пересуватися. «З того часу минуло чотири місяці. Дбайлива опіка та турбота, а також професійний догляд і збалансований раціон повернули тварин до нормального життя», — розповіли у зоопарку.

Мавпи Рене і Софі набрали вагу та вже освоїлись у новій оселі. І тепер з радістю бавляться на сонечку та ласують солодкими стравами: бананами, черешнею, яблуками, полуницею, малиною...

«Рене та Софі виявились великими ласунками та дуже полюбляють солодкі ягоди та фрукти, особливо стиглі черешні», — поділилися в зоопарку. Для тих, хто хоче побачити мавп-гусарів, уточнюємо, що вони у літньому вольєрі, у нижній частині столичного зоопарку. До речі, мавпи-гусари належать до африканського виду приматів. Гусар може розвивати швидкість до 55 км/год. Свою назву отримали через довгі чорні вуса, що нагадують гусарські.

Фото - Вечірній Київ

87 запитів за 0,198