Майже 136 тисяч домогосподарств Київщини отримують субсидії на опалювальний період

today 15.01.2021 query_builder 11:43 remove_red_eye 76 bookmarks Новини

Більше 30% мешканців Київської області забезпечені пільгами та субсидіями на оплату комунальних послуг. Відповідно майже 136 тисяч домогосподарств отримують субсидії на опалювальний період 2020-2021 року, а ще понад 201 тис. – пільги на сплату житлово-комунальних послуг. Йдеться відповідно про 19% і 11,2% від загальної кількості жителів регіону.

Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, пише glavcom.ua

Очільник області запевнив, що фінансування відбувається вчасно. Для прикладу, на виплату субсидій на опалювальний період жителям Київщини йде 252,8 млн грн щомісяця.

«Значна частина жителів області сьогодні сплачує не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу. Завдяки цьому відбувається економія коштів. А це дуже важливо, особливо для тих людей, які відчувають фінансові складнощі», – наголосив голова ОДА.

Зауважимо, подати документи для оформлення субсидій жителі Київщини можуть онлайн на сайті Міністерства соцполітики.

Для цього слід скористатися сервісом «Електронні послуги», де треба зареєструватися або увійти за допомогою електронної пошти. Після заповнення форми на сайті можна отримати PDF-версію документа, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і віднести в орган соцзахисту.

Щоб не відвідувати управління соціального захисту, можна зареєструватися або увійти на сайт за допомогою електронного цифрового підпису чи з ідентифікацією BankID. Після цього з’явиться можливість не тільки заповнити, але й підписати документи в електронному вигляді.

Після входу в систему потрібно буде заповнити електронні форми. Йдеться про заяву про призначення виплат і їх надання в грошовій формі, а також подачу декларації про доходи та витрати. Після підтвердження внесених даних на адресу електронної пошти надходить повідомлення про підтвердження реєстрації.

Нагадуємо, під час зміни тарифів на послуги здійснюється автоматизований перерахунок розміру субсидій.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,235