Медалі з чемпіонату України та «Кубка Любарта»

today 03.03.2020 query_builder 09:38 remove_red_eye 26 bookmarks Новини

З 20 по 22 лютого в Луцьку відбувався чемпіонат України з сумо серед молоді до 21, 23 років та дорослих.

Київська область, за яку виступали вишнівчанки Світлана Ярьомка та Іванна Березовська, а також Вікторія Царук і Анна Скорик, посіли перше загальнокомандне місце.

Представниці нашого району показали вражаючі результати. Світлана Ярьомка серед дорослих перемогла у ваговій категорії +80 та в абсолюті, віцечемпіонкою також серед дорослих стала Іванна Березовська (+80), вона ж здобула бронзову медаль в абсолюті.

А 23-24 лютого там же пройшов третій міжнародний турнір із сумо "Кубок Любарта". У ньому взяли участь 150 спортсменів з 14 областей України, Німеччини, Азербайджану, Вірменії та Туркменістану. Всі спортсмени показали високий ступінь майстерності.

Успішно виступила на цих змаганнях представниця вишнівської школи боротьби Світлана Ярьомка. Вона здобула золоту нагороду в абсолютній ваговій категорії, а ще одна представниця Київщини Вікторія Царук стала срібною призеркою змагань у вазі +80 кг.