Медальні вихідні наших дзюдоїстів

today 05.12.2019 query_builder 10:19 remove_red_eye 527 bookmarks Новини

Цими вихідними у Києві відбулися два турніри з дзюдо, в яких взяли участь юні зірочки Києво-Святошинської ДЮСШ, що у Вишневому. У JC Ippon Kiev “Winter Cup” наші дзюдоїсти отримали дев’ять нагород різного ґатунку. Фінальні двобої виграли Поліна Киричук, Михайло Філозоп, Володимир Босий, срібні медалі здобули Олександра Старовойт, Дар‘я Киричук, Артем Забродоцкий, бронзові - Альона Остапенко, Павло Герасименко, Єгор Кирийчук, повідомив на своїй сторінці у Facebook тренер дзюдоїстів В’ячеслав Гостар.

А 30 листопада в столиці відбувся щорічний Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо на призи ДЮСШ «Іппон».

У особистих змаганнях взяли участь юнаки 2005-2010 років народження. Вишнівчани здобули на цьому турнірі три нагороди. Срібну медаль виборов Петро Адріанов, трете місце посіли Михайло Шишов та Артемій Олійник. Хлопцям вручили медалі та грамоти.