Медальний почин зроблено

today 13.01.2020 query_builder 11:13 remove_red_eye 122 bookmarks Новини

У спортивній залі Васильківської ДЮСШ 11 січня відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років.

В обласних змаганнях взяли участь більше ста спортсменів з міст Біла Церква, Боярка, Вишневе, Фастов, Васильків, Славутич, Українка, Ірпінь, Яготин, а також з Бучі, Коцюбинського, Святопетрівського. Показати якнайкращий результат було дуже важливо, адже цей турнір був відбірковим до Чемпіонату України, який проходитиме з 29 по 31 січня у Львові.

Представники вишнівської школи дзюдо виступили досить вдало. Золоті нагороди здобули Ольга Дріг та Анастасія Левченко, срібні нагороди вибороли Ольга Сердюк та Анастасія Андрусенко, бронзу привіз до Вишневого Артемій Олійник. Трохи не дотягнули до медалей Іван Яковенко та Максим Закревський, які посіли п’яте місце.

Всі чемпіони та призери були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів, а також новорічними подарунками від Васильківського міського голови Володимира Сабадаша.

Вітаємо переможців та призерів, їх тренерів з вдалим початком 2020 року. Хай щастить у наступних турнірах.