Мер Ірпеня Олександр Маркушин має намір перевести місто в червону карантинну зону

today 17.03.2021 query_builder 07:05 remove_red_eye 154 bookmarks Новини

У зв’язку з погіршенням захворюванності на COVID-19 міський голова Ірпеня Олександр Маркушин має намір діяти на випередження і перевести громаду з помаранчевої у червону карантинну зону на період з 17 березня до 5 квітня.

Про це він проінформував на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Щойно провів оперативну нараду з керівниками "первинки" і "вторинки" регіону Андрієм Левківським та Антоном Довгополом. На жаль, отримав від них дуже невтішну інформацію. Ситуація з поширенням COVID-19 стрімко погіршується. Якщо 15 лютого у Приірпінні було зафіксовано 89 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, то 15 березня – вже 233. Маємо 100% наповнення інфекційного відділення та усіх палат для лікування хворих на ковід в Ірпінській центральній лікарні. Масово хворіють лікарі та вчителі. Лише за день в ірпінські амбулаторії звертаються понад 200 хворих з підозрою на коронавірус. Навантаження на медиків зросло в рази", - підкреслив мер.

Саме тому він ухвалив рішення невідкладно скликати засідання комісії ТЕБ та НС і спрацювати на випередження.

Міський голова вимагає з 17 березня до 5 квітня: скасувати всі спортивні та культурно-масові заходи; перевести школи на дистанційне навчання (з урахуванням канікул з 22 до 28 березня); перевести прийом громадян у комунальних службах міста в онлайн режим; скасувати прийом громадян працівниками виконавчого комітету Ірпінської міськради, перевести роботу ЦНАПу в онлайн режим (окрім здійснення реєстрації місця проживання та державної реєстрації фізичних та юридичних осіб, які будуть відбуватися за попереднім записом); посилити контроль за дотриманням карантинних протиепідемічних норм у місцях загального користування.

Олександр Маркушин просить поставитися із розумінням до цих заходів захисту населення Ірпінської громади.

92 запитів за 0,255