Мер столиці заявив про створення Київської агломерації

today 10.10.2019 query_builder 10:07 remove_red_eye 224 bookmarks Новини

Київський міський голова Віталій Кличко повідомив про створення Київської агломерації, до складу якої увійшли Київ і низка міст Київської області інформує «Слово і діло» з посиланням на пресслужбу КМДА.

«Майже два роки тому ми почали процес створення асоціації Київська агломерація. За цей час було проведено чимало консультацій з міськими головами, селищними і сільськими головами, радами територіальних громад Київської області. Це міста Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Українка і селища міського типу - Ворзель, Глеваха, Гостомель, Калинівка, Коцюбинське і багато інших. Співпраця столиці та навколишніх міст прискорить розвиток регіону, його інфраструктури, збільшить інвестиційну привабливість великого Києва. Адже ми взаємопов'язані і трудовими ресурсами, інфраструктурою», - запевнив Кличко.

За словами мера, основним принципом створення асоціації є рівноправність, партнерські умови для кожного міста, селища і села, які входять до агломерації.

Кличко нагадав, що щодня до столиці із навколишніх міст та сіл приїжджає на роботу близько півмільйона людей.

«Саме Київський регіон є одним з найбільших столичних європейських агломерацій з сукупним населенням понад 4 мільйона осіб», - запевнив він.

Поки що до асоціації приєдналися 19 прилеглих до столиці населених пунктів. Головою Київської агломерації обрали мера Києва Віталія Кличка.

place Адреса

Київ - Боярка - Вишневе

access_time Графік роботи

Агломерація Києва і прилеглих міст

92 запитів за 0,240