Мешканець Київщини отримав 15 років за зґвалтування 8-річної дитини

today 24.11.2021 query_builder 11:55 remove_red_eye 227 bookmarks Новини

За принципової позиції ювенальних прокурорів Білоцерківської окружної прокуратури судом визнано винним мешканця Київщини у зґвалтуванні 8-річної дитини (ч. 4 ст. 152 КК України). Вироком суду його засуджено до найсуворішого покарання, передбаченого санкцією статті - 15 років позбавлення волі, інформує Київська обласна прократура.

Прокуратурою доведено, що обвинувачений у серпні 2018 року вчинив дії сексуального характеру стосовно особи, що не досягла 14 років. Трапилося це на території одного із сіл Білоцерківського району. Чоловік прийшов додому до знайомої, де у той час знаходилися її діти. Скориставшись відсутністю господарки, він схопив 8-річну дівчинку та відніс її до городу, де зґвалтував. Все відбувалося на очах 5-річного брата.

Обвинувачений своєї вини не визнавав, але прокурор повністю довів його винуватість у скоєнні вказаного злочину. Відомості щодо нього будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

92 запитів за 0,184