Мешканці гуртожитків подолали COVID-19

today 26.05.2020 query_builder 07:05 remove_red_eye 561 bookmarks Новини

У Київській області в трьох гуртожитках: у Вишневому, Петропавлівській Борщагівці та Українці протягом кількох останніх тижнів одужали вже всі. Хворих на коронавірус в них немає. Про це 25 травня повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної держадміністрації Василь Володін під час онлайн-брифінгу.

«Сьогодні отримали позитивну новину про епідемічний стан у гуртожитку м. Українка, де раніше був зафіксований спалах коронавірусу. Згідно повторних аналізів, у цьому гуртожитку людей з цією хворобою немає. А отже, більше немає потреби в обсервації тамтешніх мешканців, – зазначив В. Володін. – Аналогічна ситуація у гуртожитку Петропавлівської Борщагівки. Та плануємо сьогодні зняти пост у гуртожитку Вишневого».

Але ще один спалах хвороби зафіксували у гуртожитку м. Переяслав, що розташований на території студмістечка, де мешкає загалом 165 осіб.

Як повідомив В. Володін, інфікованого виявили випадково. Після операції внаслідок побутової політравми, було зроблено ПЛР-тест. Він показав наявність коронавірусної інфекції. «Вже встановлено коло контактних осіб, яким роблять необхідні аналізи. За результатами буде зрозуміло, чи є потреба запроваджувати стан обсервації», – розповів т.в.о. голови КОДА.

Ми раніше повідомляли:

У гуртожитку Вишневого – 80 хворих (24.04 15.00)

92 запитів за 0,234