Буде проведена перевірка вартості води, електроенергії, опалення та газу для населення Київщини на предмет завищення ціни постачальниками

today 20.01.2021 query_builder 16:48 remove_red_eye 211 bookmarks Новини

У населених пунктах Київщини тарифи на комунальні послуги сильно різняться. А тому тут готуються до проведення комплексного аудиту тарифів на комунальні послуги. Йдеться про вартість води, електроенергії, опалення та газу для населення. Про це повідомив голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін, інформує glavcom.ua

«У населених пунктах Київщини тарифи на комунальні послуги різняться. Тож нам важливо розуміти, чи аргументованим є їх ціноутворення і чи не доводиться сплачувати людям зайві кошти за тепло, воду, газ чи опалення. Закликаю представників органів місцевого самоврядуванню сприяти його (аудиту. – Ред.) проведенню. Маємо спільно зробити так, щоб жителі нашої області отримували якісні послуги за виправдану вартість», – підкреслив очільник області.

А ще Володін нагадав, що Кабмін ухвалив граничну вартість газу на рівні 6,99 грн за кубометр. Отже, приватні постачальники, які обслуговують жителів Київщини, не мають права формувати вищу ціну, ніж встановив уряд.

При цьому люди не зобов’язані обслуговуватися в одного й того ж газопостачальника.

Змінити компанію може кожен, незалежно від того, де він живе – у приватному чи багатоквартирному будинку.

До речі, Президент України Володимир Зеленський вимагає провести повний аудит діючих тарифів в Україні.

Нагадаємо, понад 30% мешканців Київської області забезпечені пільгами та субсидіями на оплату комунальних послуг. Відповідно майже 136 тисяч домогосподарств отримують субсидії на опалювальний період 2020-2021 року, а ще понад 201 тис. – пільги на сплату житлово-комунальних послуг.

Фото із сайта "Главком"

92 запитів за 0,235