Микола Стариченко написав заяву про складання повноважень голови та депутата Київської облради

today 30.07.2020 query_builder 15:30 remove_red_eye 258 bookmarks Новини

На сайті Київської обласної ради опубліковано заяву голови Миколи Стариченка про складання повноважень голови та депутата Київської облради.

Своє бажання залишити посаду він пояснив так: «Це пов’язано з низкою інсинуацій, інтриг та брудних технологій, які набирають оберти в період передвиборчої кампанії та в яких брати участь ніколи не буду».

Микола Стариченко подякував за підтримку громаді, за конструктивну роботу - депутатам обласної ради, працівникам виконавчого апарату.

«Нещодавно в обласній раді було створено депутатську групу «За демократичні ініціативи Президента України Володимира Зеленського», до складу якої увійшов і я. Підтримую це рішення депутатів, оскільки переконаний, що воно ухвалено не заради задоволення політичних амбіцій, а сприятиме подальшій консолідації гілок влади в розбудові рідного краю. Проте, наголошую, що створення такої групи не означає мій перехід чи депутатського корпусу до лав політичної партії «Слуга народу». Свого часу в області я був одним із керівників Радикальної партії Олега Ляшка. Завдяки команді наших однодумців ця політична сила отримала високі результати під час минулих місцевих виборів. Більше того, обласна організація Радикальної партії братиме участь і в нинішніх виборчих перегонах. Однак, особисто не маю наміру продовжувати політичну діяльність та не буду брати участь у місцевих виборах», - зазначив Стариченко.

90 запитів за 0,314