Міністерство цифрової трансформації запустило додаток для водіїв (ФОТО)

today 10.02.2020 query_builder 09:56 remove_red_eye 133 bookmarks Новини

Фото інтерфейсу додатка

З 6 лютого посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу можна пред'явити в зручному додатку "ДіЯ"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на допис першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького у Facebook

Застосунок "ДіЯ" доступний для кожного водія, він дозволяє верифікувати посвідчення водія онлайн. Для цього слід заповнити певні поля та завантажити фотографію документу. Також за допомогою цього додатку можна засвідчити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, а також замовити посвідчення водія онлайн.

Треба додати, що тепер замість пластикових або паперових документів, які продовжують діяти, можна пред'являти їхню електронну версію. Поліцейські перевірятимуть наявність інформації про них у базі даних. Для цього кожен патрульний екіпаж забезпечений планшетом і за допомогою нього зможе перевірити дані.

"Наразі, кожен водій, який має смартфон і цифрові документи водія в додатку "ДіЯ", може забути про проблему "забутих вдома документів". Наступним кроком буде реалізація цифрової версії полісу автоцивілки також у "ДіЯ", щоби практично всі документи водія могли бути в одному застосунку", - повідомив Олексій Білошицький.

92 запитів за 0,243