Міністерство юстиції назвало найпопулярніші імена серед новонароджених Київщини у 2021 році

today 12.11.2021 query_builder 14:21 remove_red_eye 937 bookmarks Новини, Таємні знання

Стало відомо, якими іменами у 2021 році найчастіше називали дітей Київщини. Про це повідомили в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ).

Аналізуючи статистику останніх років можна дійти висновку, що більшість українців при виборі імен для своїх малюків надають перевагу все ж таки традиційним іменам.

Незмінними лідерами серед чоловічих імен в столиці, на Київщині та на Черкащині у 2021, як і в минулому році, залишаються Андрій, Максим, Олександр, Марк, Матвій.

Однак до списку найрейтинговіших імен потрапили також хлопчики з іменами Артем, Дмитро, Богдан та Назар.

Така ж ситуація складається і з жіночими іменами. Найпопулярніші імена минулого року - Софія, Поліна, Марія, Анна, Анастасія. Протягом 2021 року до рейтингу найпопулярніших також потрапили дівчатка з іменами Єва, Соломія, Вероніка, Мілана та Емілія.

Незвичайні імена також прикрашали перші документи малюків. Дівчаток називали: Іллінка, Доне Дарина, Вєдана, Ева, Мелодісон, Аврора, Вілена, Даяна, Єсенія, Юанна, Аламея, Вів’єн, Медіна, Слав’яна, Юнана.

А оригінальними іменами хлопчиків стали: Єрофій, Александер, Ілон, Всеслав, Никифор, Еліазар, Мікаіль, Натаніель, Тамерлан, Убайд, Алікан, Джастін, Гурген, Евін, Єфимій.

Даючи ім’я своїй дитині, памятайте, що багато народів світу вірять у магічну силу імені, його нерозривний зв'язок з людиною, яку воно називає. Тож, підходьте до цього вибору з любов'ю та відповідальністю, аби воно приносило радість та комфорт Вашій дитині протягом життя.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,171