Міністр у Боярці

today 26.04.2020 query_builder 08:15 remove_red_eye 121 bookmarks Новини

Днями керівники Міністерства охорони здоров‘я України Максим Степанов і т.в.о. голови Київської обласної держадміністрації Василь Володін перевіряли роботу медичних закладів Київщини, повідомляє пресслужба КОДА.

Зокрема, вони відвідали у Боярці Центральну райлікарню Києво-Святошинської райради, Київську обласну дитячу лікарню та Київський обласний фтизіатричний центр, де поспілкувалися з медиками, щоб пересвідчитися, як відбувається на місцях другий етап медичної реформи, вислухали думки та пропозиції лікарів з цього приводу. Також очільники МОЗ та області ознайомилися з підготовкою медичних установ до прийому хворих на COVID-19: оглянули палати, обладнання, в тому числі нове, встановлене вже під час епідемії коронавірусу.

М. Степанов наголосив, що ведеться робота над тим, щоб не допустити закриття лікарень і скорочення медиків, підвищити рівень заробітної плати та якість медичних послуг.

«Я хочу бути відвертим і розповідати про реальний стан справ: які є прорахунки в медичній реформі, що потрібно зробити для їх виправлення, який в нас план і як ми будемо його втілювати. Наше завдання – завершити медичну реформу не зі скороченими медичними працівниками, не просто з існуючими заробітними платами, а з зарплатами, які будуть набагато вищими. Щоб у нас була медицина, якою ми будемо пишатися, яка на 100% допомагатиме усім українцям”, - сказав міністр.

«Обласна влада зі свого боку зараз робить все необхідне для підтримки наших медиків, які зараз працюють в надскладних умовах пандемії коронавірусу. У нас вже є певні напрацювання з координації зусиль держави, обласного бюджету, соціально відповідального бізнесу для забезпечення лікарень всім необхідним обладнанням і засобами особистої безпеки. Таке співробітництво вже дає гарні результати, які підуть на користь лікарням, медикам і звичайно врятує багато життів ваших пацієнтів. Дякую за вашу роботу, шановні лікарі. Бережіть себе», - звернувся до присутніх медиків Василь Володін.

92 запитів за 0,237