Мирослава Смірнова – радниця Кличка, кияни поки що за Кличка

today 03.08.2020 query_builder 15:53 remove_red_eye 208 bookmarks Новини

Київський міський голова Віталій Кличко призначив колишню очільницю Києво-Святошинської РДА Мирославу Смірнову своєю радницею. Вона буде займатися на громадських засадах питаннями взаємодії з громадськістю.

Про це інформує “КиевVласть”, посилаючись на розпорядження мера Києва Віталія Кличка №504 від 31 липня цього року.

А також, опубліковані результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 26-27 липня 2020 року серед 2000 мешканців Києва методом телефонного опитування (помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%), які продемонстрували, що жителі міста краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні. Так, лише 24% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 67% – протилежної думки. Натомість 43% оцінюють стан справ у місті як правильний, 49% – як неправильний. З весни цього року місцеві оцінки практично не змінилися, оцінки щодо країни – погіршилися. Молодь та заможні респонденти дають оптимістичніші оцінки, аніж інші категорії.

Варто зазначити, що 37% опитаних відмінно, або ж добре оцінюють в цілому роботу Віталія Кличка на посаді мера Києва, 39% поставили задовільні оцінки, 22% – погані. А ось роботу президента Володимира Зеленського на добре та відмінно оцінили 24%, на задовільно – 27%, погано – 48% опитаних киян.

Важливо, що 54% вважають, що ситуація у Києві за час перебування Віталія Кличка на посаді мера покращилася, 30% не побачили жодних змін, лише 15% вважають, що вона погіршилася. У порівнянні з кінцем минулого року кількість тих, хто побачив позитивні зміни за час перебування Кличка на посаді, зросла.

Лідерами електорального рейтингу політичних сил на виборах до міської кради є партії «Європейська солідарність», за яку готові віддати голоси 19,8% тих, хто визначився та має намір голосувати, партія «Слуга народу» з результатом 19,3% та партія «УДАР» – 17,1%. За партію «Опозиційна платформа – За життя» проголосували б 8,0% опитаних, партію «Батьківщина» – 5,7%, партію Шарія – 5,0%, партію «Голос» – 4,6%, партію «Перемога Пальчевського» – 4,5%, партію «Сила і честь» – 3,0%, партію «Свобода» – 2,5%. Але не визначилися близько 11% опитаних. З серпня минулого року рейтинг партії «Слуга народу» має стабільну негативну динаміку, рейтинги партій «Європейська солідарність» та «УДАР» – мають позитивну динаміку.

У рейтингу кандидатів на виборах мера Києва лідирує Віталій Кличко, за якого б віддали свої голоси 41,7% тих, хто визначився із вибором і має намір взяти участь у голосуванні. С. Притулу підтримали б 11,6% опитаних, І. Верещук – 9,4%, А. Пальчевського – 9,0%, О. Гончаренка – 5,4%, О. Попова – 4,5%, В. Рабіновича – 3,5%, О. Омельченка – 3,3%, А. Іллєнка – 2,6%, В. Нестора – 2,1%. Не визначилися – близько 8,5% опитаних. Із серпня минулого року електоральна підтримка В. Кличка зросла майже удвічі.

92 запитів за 0,219