Між Макарівською та Немішаївською громадами завершується капітальний ремонт дороги

today 25.11.2021 query_builder 20:04 remove_red_eye 432 bookmarks Новини

У рамках програми «Велике будівництво» завершується капітальний ремонт дороги між Макарівською та Немішаївською громадами. Йдеться про автошлях загального користування місцевого значення О100507 Немішаєве-Миколаївка з під’їздом до с. Хмільна, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін. «Дуже важливо, щоб населені пункти в межах області мали якісне сполучення. Саме тому в рамках «Великого будівництва» ми вдосконалюємо не лише соціальну, а й дорожню інфраструктуру. У цьому питанні особливу увагу приділяємо дорогам загального користування місцевого значення. Один із прикладів – автошлях між селищем Немішаєве Немішаївської громади та селом Миколаївка Макарівської громади. Роботи на об’єкті дорожники вже завершують, тож незабаром він буде введений в експлуатацію», – пояснив Василь Володін.

Вже влаштували 3,1 км верхнього шару дорожнього покриття, встановили зупинки громадського транспорту та дорожні знаки. Зараз тривають роботи з облаштування освітлення.

Загальна вартість робіт становить 33,2 млн грн.

92 запитів за 0,179