Мода на традиційні імена повертається

today 08.03.2021 query_builder 08:01 remove_red_eye 449 bookmarks Новини

Протягом останнього десятиліття на піку популярності були рідкісні та маловживані імена. Схоже, що батьки, обираючи ймення для своїх малюків, змагалися за право бути найоригінальнішими. Утім, тренди минулого року засвідчили, що мода на традиційні імена повертається. Парадокс лише в тому, що колись традиційні вже стали рідковживаними.

Так, найчастіше у Києво-Святошинському районі торік дівчаток називали Маріями та Полінами, а хлопчиків - Олександрами та Володимирами. Водночас, до когорти найпопулярніших також потрапили досить непоширені колись імена: Максим, Данило, Тимур, Злата, Соломія, Аріна та Емілія. Відроджується популярність імен, якими називали ще наших прадідів та прабабусь. Серед народжених у 2020 році - Тихони, Степани, Дем'яни, Алевтини та навіть Квітослава.

Впливають на вибір імені і зарубіжні тренди. Дівчатка на ім'я Адель та хлопчики, яких нарікли Даніелями, - вже не рідкість. І що цікаво, такі "заокеанські" імена обирають суто українські пари. Схоже, що мода на зарубіжне впливає і на батьків, які все частіше роблять вибір на користь запозичених імен.

За інформацією, наданою Києво-Святошинським районним відділом

державної реєстрації актів цивільного стану

92 запитів за 0,235