МВС зміцнює кордон з Білоруссю у Чорнобильский зоні відчуження (є відео)

today 24.11.2021 query_builder 20:36 remove_red_eye 366 bookmarks Новини

Сьогодні, 24 листопада, перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін та заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян проінспектували хід укріплення північного кордону країни в Київській області, неподалік від міста Чорнобиль, інформує портал https://mvs.gov.ua.

Нагадаємо, на Чорнобильську зону відчуження припадає 34 км спільного з Білоруссю державного кордону.

Є. Єнін розповів, що у рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Полісся», прикордонні наряди посилено розгортають контрольні пости.

У МВС організували роботу координаційних штабів, об’єднали їхню роботу на центральному та обласних рівнях. А на районному – утворили координаційні групи управління – все, щоб керувати спецоперацією було простіше та ефективніше, а обмін інформацією відбувався миттєво.

“Ми контролюємо основні шляхи, які ведуть до кордону. Також буде здійснюватися перевірка автобусних станцій та вокзалів і проводитимемо попереджувальні заходи в прикордонних населених пунктах. Жодних штучних впливів «братських» держав на Україну не дозволимо!” – підкреслив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Єнін також повідомив, що уже зараз на кордон прибуває посилення - 8500 військовослужбовців, про яких раніше згадував Денис Монастирський. Підрозділи МВС застосовують для патрулювання і моніторингу авіацію, безпілотники та інші технічні засоби спостереження.

А ще сьогодні розпочалися тактичні навчання. Відпрацьовуються усі сценарії можливої ескалації міграційної кризи у прикордонних містах та селах.

Глава Нацполіції Ігор Клименко нагадав, що бійці Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції розпочали комплекс заходів направлених на злагодженість сил для охорони громадського порядку у прикордонних з Республікою Білорусь містах та районах.

«Ці заходи спрямовані на злагодженість дій Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Державної прикордонної та міграційної служб з метою забезпечення порядку на прикордонних територіях. Упродовж цього та наступного тижня ми відпрацюємо алгоритми можливих дій мігрантів, тому важливо, аби правоохоронні відомства були готові до усіх ймовірних сценаріїв», – повідомив І. Клименко.

«Забезпечення правопорядку на прикордонній території Київщини значно ускладнюється тим, що межа знаходиться на території зони відчуження, — наголосив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. — саме тому ми маємо відпрацювати послідовність дій усіх відомств у випадку незаконного проникнення іноземних громадян на територію України».

Фото та відео із сайту mvs.gov.ua

" rel="noopener" target="_blank">

Подивіться інші записи

На Матрону непотрібні речі віддавали нужденним

today 22.11.2021 remove_red_eye 65

Вночі на Бориспільщині автомобіль збив велосипедиста

today 24.11.2021 remove_red_eye 587

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бобриці, Боярці, Вишневому, Гатному, Горбовичах, Горенці, Дмитрівці, Забір’ї, Капітанівці, Круглику, Личанці, Малютянці, Мироцькому, Неграшах, Новому, Обухові, Петрушках, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Фастові, Ходосівці, Хотові, Чабанах, Шпитьках (27.10)

today 27.10.2021 remove_red_eye 279

Нічна смертельна ДТП на трасі Полтава – Бориспіль (є відео (18+))

today 03.11.2021 remove_red_eye 418

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бучі, Вишневому, Гатному, Гореничах, Гурівщині, Забір’ї, Капітанівці, Лісниках, Неграшах, Обухові, Петрушках, Софіївській Борщагівці, Стоянці, Фастові, Хотові (28.10)

today 28.10.2021 remove_red_eye 169

Дзеркальна дата: що це таке?

today 11.11.2021 remove_red_eye 119

92 запитів за 0,232