На Переяславщині впіймали браконьєра (є відео)

today 24.04.2021 query_builder 07:37 remove_red_eye 718 bookmarks Новини

Вчора вночі Київським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками водної поліції Переяславського ВП викрито грубе порушення Правил рибальства. О першій годині ночі затримано громадянина, який рибалив за допомогою двох сіток. А це, як відомо, заборонений спосіб лову. Браконьєр добув 116 кг карасів сріблястих. Сума, збитків розрахована відповідно до такси, становить 2686 грн, інформує Київський Рибоохоронний Патруль.

Інцидент стався на Канівському водосховищі, поблизу с. Хоцьки, що у Бориспільському районі. Оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Рибу та сітки вилучено.

«Нагадую, відповідно до п. 12 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 10 грудня 2004 року № 17 «Про судову практику у справах про злочини та інші правопорушення проти довкілля» вилов риби забороненими знаряддями лову у період нересту вважається нанесенням істотної шкоди. А отже і кримінальна відповідальність. Тож на місце події викликалась слідчо-оперативна група, так як вбачаються ознаки злочину, передбачені ст. 249 КК України», - прокоментував керівник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Фото та відео - Київський Рибоохоронний Патруль

ВІДЕО

92 запитів за 0,249