На Фастівщині орудують шахраї

today 04.01.2022 query_builder 08:37 remove_red_eye 528 bookmarks Новини

Упродовж двох діб троє мешканців Фастівщини стали жертвами шахраїв та загалом перерахували зловмисникам понад 42 000 грн.

Так, 49-річна жителька Гатного «придбала» жіноче взуття за 1500 грн, а 43-річна мешканка села Велика Мотовилівка перерахувала 5 тисяч гривень за покупку дитячого товару. Після отримання грошей «продавці» перестали виходити на зв’язок, повідомляє Фастівське районне управління поліції.

А ще псевдопрацівник банку ошукав 52-річну жительку села Віта Поштова. Шахрай, який назвався працівником служби безпеки одного із банків, зателефонував жінці та повідомив, що її картка заблокована та переконав її назвати код з смс-повідомлення. Після цього з особистого рахунку потерпілої зникло 35 тисяч гривень.

За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 КК України «Шахрайство».

Поліція вкотре нагадує, не перераховуйте кошти невідомим особам.

Якщо ви купуєте товари в мережі інтернет обов’язково користуйтесь послугою післяплати. Це допоможе вам оцінити якість товару та убезпечити себе від можливих шахрайських дій.

Також ніколи і нікому не передавайте номери банківських карток та паролі з смс-повідомлень. Це інформація лише для власника картки і справжні банківські працівники не будуть її запитувати.

Ілюстрація - Фастівське районне управління поліції

92 запитів за 0,174