На Фастівщині рейдери відібрали в приватну власність 1 тис га лісу, повідомляє Київський еколого-культурний центр

today 30.05.2021 query_builder 16:39 remove_red_eye 151 bookmarks Новини

У Фастівському лісгоспі Київської області відібрали в приватну власність 1000 га лісу, при цьому 777 га лісу - це територія лісового заказника загальнодержавного значення «Урочище Унава». Решта 267 га лісу - експлуатаційні ліси, якими Фастівський лісгосп володів з 1950 р і до цього дня.

Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ), пише agronews.ua.

Нещодавно лісгосп атакували рейдери, які за допомогою незаконних документів за сприяння Фастівського відділу Держгеокадастру спромоглися провести угоду.

Екологи пророкують, що вже найближчим часом тут почнеться продаж ділянок під котеджі, бо відібраний ліс знаходиться в 1 км від Фастова, поруч річка Унава, до лісу веде хороша дорога.

«Сам заказник «Урочище Унава» дуже цінний як один з найбільших лісових заказників області, його площа майже 1 тис. га, і охороняє він місця зростання червонокнижних рослин— сну розкритого і гніздівлі звичайної. Тепер з нього бандитським розчерком пера «вийняли» майже чотири п’ятих території», - переконують у КЕКЦ.

До речі, Фастівський лісгосп в Київській області один з двох лісогосподарських підприємств, який має державний акт на володіння всіма своїми лісами. Інші лісгоспи Київщини такі акти мають не на всю свою територію.

Фото - agronews.ua

92 запитів за 0,220