На Фастівщині викрито шахрайську схему із заволодіння грошовими коштами

today 26.10.2021 query_builder 19:40 remove_red_eye 698 bookmarks Новини

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури трьом особам повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України).

З’ясувалося, що троє підозрюваних, використовуючи документи юридичної особи, до якої не мають жодного відношення, уклали з іноземцем фіктивний договір на продаж останньому земельної ділянки у Фастівському районі, яка їм не належала, інформує Київська обласна прокуратура.

Задля створення уявності серйозності намірів, чоловіки запросили іноземця до кабінету приватного нотаріуса для укладання попереднього «договору купівлі-продажу». Земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1,3 га підозрювані оцінили у 195 тис доларів США, а покупець, відповідно до умов укладеного договору, здійснив платіж в сумі 120 тис доларів США в якості попередньої оплати.

Таким чином підозрювані заволоділи грошовими коштами потерпілого.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, за оперативного супроводження ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,242