На Київщині добудовують ще п’ять приймальних відділень в опорних лікарнях

today 03.03.2021 query_builder 14:21 remove_red_eye 118 bookmarks Новини

У Київській області продовжується будівництво п’яти приймальних відділень на базі опорних медичних закладів. Йдеться про Ірпінську, Обухівську, Переяслівську, Тетіївську та Фастівську центральні районні лікарні.

Про це зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик вчора, 2 березня, за результатами наради з керівниками райдержадміністрацій, очільниками об’єднаних громад, а також головними лікарями регіону, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

«На Київщині триває розбудова соціальної інфраструктури. Одними з ключових залишаються приймальні відділення в наших опорних лікарнях. Вони модернізуються за типовим зразком і будуть оснащені сучасним обладнанням. Загальна ступінь готовності на об’єктах складає 91%», – сказав А. Лісовик.

До речі, впродовж минулого року оновлено сім приймальних відділень. Відтак будівельні роботи повністю завершили в Білоцерківській лікарні №2, Бориспільській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, а також Броварській, Вишгородській, Іванківській, Макарівській та Миронівській центральних районних лікарнях.

Фото - сайт Київської ОДА

92 запитів за 0,228