На території Київщини громадський транспорт працюватиме у штатному режимі, але далі на маршрутці по Києву – тільки з перепусткою

today 02.04.2021 query_builder 15:51 remove_red_eye 5972 bookmarks Новини

На позачерговому засіданні Київської обласної комісії з технологічно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 2 квітня, переважною більшістю голосів ухвалено рішення не припиняти роботу громадського транспорту на внутрішньообласних маршрутах Київщини.

Тобто в межах області дозволено їздити на автобусах та маршрутках без обмежень. Щоправда, з 10 до 16 та з 20 до 7 години ранку (не в години-пік) можливі зміни у графіку руху. А ось пасажири, які з понеділка, 5 квітня, планують на приміській "маршрутці" їхати по Києву, повинні мати при собі спеціальну перепустку, що дає право їздити столичним пасажирським транспортом. Контроль за дотриманням вимог столичної влади здійснюватиме поліція.

У пресслужбі Нацполіції Києва зазначили, що правоохоронці справді вже з 5 квітня на зупинках перевірятимуть наявність перепусток у пасажирів приміського транспорту. Що важливо - перепустки перевірятимуть не лише на кінцевих, а і на будь-яких інших зупинках. Уточнює brovary.net.ua.

Як повідомляли в КМДА, згідно із затвердженим порядком, спецперепустки видаватимуть тільки для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Більше того, щоб їх отримати, до департаменту транспортної інфраструктури КМДА має звернутися керівник такого підприємства. Заяви від окремих осіб не приймаються. Керівникам інших організацій міська влада рекомендувала перевести працівників на дистанційний режим роботи.

Відповідно до постанови Кабміну, до об’єктів критичної інфраструктури (незалежно від форми власності) належать підприємства енергетика, хімічної промисловості, транспорту, банки, комунального господарства, заклади охорони здоров’я, установи, що є стратегічно важливими для функціонування економіки і безпеки держави, суспільства та населення.

P.S. Слід все ж зауважити, що наразі, вочевидь, існує певна неврегульованість в питанні роботи приміських "маршруток". Як буде виглядати ситуація 5 квітня в реальному житті - не знає, напевно, ніхто.

Фото із відкритих джерел

Витяг із протоколу

ПОСИЛАННЯ НА ПРОТОКОЛ

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КОДА

92 запитів за 0,252