На Київщині незаконно вирубали ліс на 87 млн грн

today 26.11.2020 query_builder 08:53 remove_red_eye 141 bookmarks Новини

Київська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно службових осіб ДП «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс» та 10 лісогосподарських підприємств, що входять до його складу за фактом незаконних порубок, що спричинили тяжкі наслідки в особливо великих розмірах (ч.4 ст.246 та ч.2 ст.364 КК України), інформує Киев оперативный.

Правоохоронці встановили, що з 1 січня 2017 року по 1 квітня 2019 року посадовцями цього держпідприємства систематично здійснювались незаконні вирубки під виглядом формування і оздоровлення лісів. Внаслідок цих дій в лісництвах зазначеного держпідприємства незаконно заготовили та реалізували суб’єктам господарювання майже 175 тисяч куб. м деревини на загальну суму понад 87 млн грн.

Суцільні санітарні рубки проводились без висновків щодо оцінки впливу на довкілля, що спричинило тяжкі наслідки для екологічного стану держави.

У ході обшуків за місцями роботи та мешкання вказаних осіб, правоохоронцями виявлено та вилучено електронні носії, мобільні телефони, фінансово-господарські документи, чернетки з інформацією, що підтверджує злочинну діяльність фігурантів провадження.

За результатами розслідування діям посадовців буде надано правову оцінку.

Досудове слідство здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР.

Ілюстративне фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,228