На Київщині потонуло 36 осіб

today 30.06.2021 query_builder 13:59 remove_red_eye 110 bookmarks Новини

«З початку червня на Київщині підрозділами ДСНС, громадянами та правоохоронцями врятовано від утоплення 5 осіб, троє з яких - діти. Втім, необачність, а інколи банальне нехтування безпекою, лише у червні вартували життя 36 особам», - наводить статистичні дані очільник обласної поліції Андрій Нєбитов, інформує поліція Київської області.

Одні пірнали у малознайомих місцях, інші - не розрахували свої сили, ще хтось вирішив, що надувний матрац – це надійний плавзасіб. Найтяжче ж, коли через легковажність та трагічний збіг обставин гинуть діти.

Звісно, безпека на воді - одне із завдань саме органів місцевого самоврядування та рятувальників, втім, як показує практика, найкраще рятує життя самосвідомість і відповідальність самих громадян.

«Закликаю відпочивати лише на спеціально обладнаних пляжах, уникати річок із сильною течією, не пірнати в малознайомих місцях і, звісно, не зловживати алкоголем. Не покладайтеся лише на свій вік та життєвий досвід, а суворо дотримуйтесь правил безпеки.

Особливу увагу прошу приділяти відпочинку з дітьми. Не соромтесь робити попередження тим, хто нехтує безпекою, адже другого життя у людини не буде», - наголошує Нєбитов.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,239