На Київщині триває модернізація приймальних відділень

today 15.04.2021 query_builder 07:57 remove_red_eye 180 bookmarks Новини

Цього року 38,2 млн грн спрямують на модернізацію приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини, інформує пресслужба Київської ОДА. Ці кошти необхідні для завершення будівельних робіт і встановлення необхідного обладнання на базі п’яти закладів охорони здоров’я – Ірпінської центральної міської лікарні, а також Переяславської, Обухівської, Тетіївської і Фастівської центральних районних лікарень.

Про це 14 квітня під час онлайн-брифінгу розповів заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«В Ірпені, Обухові та Тетієві роботи плануємо завершити вже наприкінці квітня. Одразу після цього розпочнемо підготовку документів для ДАБІ, щоб отримати дозвіл на введення цих об’єктів в експлуатацію. А ось оновлення приймальних відділень у Переяславі та Фастові триватиме орієнтовно ще протягом травня», – зазначив А. Лісовик.

До цього в області встигли завершити модернізацію семи приймальних відділень.

«Білоцерківську лікарню №2, Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, Броварську, Вишгородську, Макарівську та Миронівську центральні районні лікарні вже ввели в експлуатацію. Вони працюють та приймають пацієнтів. Тим часом по Іванківській центральній районній лікарні триває підготовка необхідних для ДАБІ документів», – розповів заступник голови Київської ОДА.

Фото із сайту КОДА

92 запитів за 0,260