На Київщині відкрили ще один притулок для постраждалих людей

today 14.12.2020 query_builder 09:44 remove_red_eye 149 bookmarks Новини

На Київщині зроблено важливий крок у боротьбі з домашнім насильством - відкрито ще один притулок для постраждалих людей – шелтер. Умови проживання в ньому оглянули разом із першою леді О. Зеленською, яка підтримує зусилля держави, місцевих органів влади і міжнародних організацій в боротьбі з насильством, і послом Фонду ООН у галузі народонаселення Марією Єфросініною, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Це потужна інвестиція в соціальну сферу нашої області. Адже шелтер – це не просто можливість тимчасово вирішити питання з житлом. Там можна звернутись до психологів, фахівців із соціальної роботи та юристів, щоб отримати психологічну реабілітацію, медичну допомогу та юридичні консультації.

Адреси притулків спеціально не розголошуються, щоб допомогти сховати постраждалих від кривдників.

Перебувати в шелтері можна до трьох місяців. У разі потреби цей термін може тривати пів року.

Щоб потрапити в притулок, слід зателефонувати на урядову гарячу лінію з протидії домашньому насильству за номером 1547; на національну гарячу лінію із попередження домашнього насильства за номером 116-123; до поліції за номером 102.

«Закликаю всіх, хто страждає від насильства, знайти сили звернутись за допомогою. Тим часом, ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб таких притулків у нашій області стало більше. Щиро вірю, що завдяки цьому все більше людей зможе нарешті почати зміни в своєму житті на краще», - наголосив голова Київської ОДА Василь Володін.

87 запитів за 0,184